O nas i o naszych pielgrzymkach

Nasze pielgrzymki

Zapraszamy na pielgrzymki do Medjugorje organizowane przez „Pielgrzyma medziugorskiego”.

Na naszych pielgrzymkach koncentrujemy się na objawieniach Matki Bożej, jej przesłaniu oraz modlitwie w Medziugorju, sanktuarium i miejscu objawień. Nie proponujemy żadnych alternatywnych duchowości, jesteśmy wierni prostej, tradycyjnej katolickiej pobożności.

Wyjazd stanowi pielgrzymkę, jedziemy do Matki Bożej do Medziugorja z nastawieniem duchowym, nie jest to wyjazd turystyczny, choć jednego dnia mamy w planie przez kilka godzin odpoczynek poza Medziugorjem (według możliwości dostępnych w danym czasie może to być na przykład park Hutove Blato albo wodospady Kravica).

Pielgrzymki organizowane są przez osoby od długich lat znające temat objawień, starające się żyć przesłaniem Matki Bożej, wielokrotnie będące w Medziugorju lub nawet mieszkające tam przez jakiś czas.

Wyróżnia nas to, że nie jesteśmy regularnym biurem podróży, które proponuje Medziugorje wśród swoich rozmaitych propozycji, by ubogacić swoją ofertę – koncentrujemy się szczególnie na tym miejscu objawień i na przesłaniu Matki Bożej. Pielgrzymujemy zgodnie z przepisami prawa na zwykłych zasadach, z wszystkimi gwarancjami i ubezpieczeniami turystycznymi jak każde biuro turystyczne.

Mobirise

Copyright 2021 Pielgrzym medziugorski - pielgrzymki.medugorje.pl

Page was made with Mobirise website theme